Strona głównaGaleria → Zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Radomiu – Ufoludki i Mali Odkrywcy - 10.12.2020 r.

10 grudnia 2020r. w naszym przedszkolu dobiegła końca zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Radomiu. Jak zawsze, wzięliśmy w niej udział z nadzieją na to, że chociaż w ten sposób możemy pomóc  pokrzywdzonym przez los istotom. W czasie trwania akcji, podczas licznych rozmów, próbowałyśmy podnieść wiedzę i świadomość dzieci na temat problemów związanych z bezdomnością zwierząt. Mamy nadzieję, iż nasze przedszkolaki uświadomiły sobie jak ważna jest pomoc innym oraz że jej udzielanie stanowi wartość bezcenną. Pamiętajmy, aby od najmłodszych lat budzić w dzieciach opiekuńcze uczucia wobec zwierząt, uwrażliwiać je na potrzeby i krzywdę mniejszych oraz słabszych.