Strona głównaGaleria → Musical "Dorotka w Krainie Oz" 21.11.2018 r.

Musical "Dorotka w Krainie Oz" 21.11.2018 r.

W środę 21.11.2018 r. dzieci z gr. Pszczółek i Motylków obejrzały musical „Dorotka w krainie Oz” w wykonaniu aktorów z Teatru Moich Marzeń
z Chorzowa w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu. Dzieci poznały przygody głównej bohaterki Dorotki, która za sprawą tornada trafiła do magicznego świata po drugiej stronie tęczy, gdzie rządy sprawuje czarnoksiężnik z krainy Oz. Przedszkolaki „towarzysząc” Dorotce w podróży poznały Stracha na wróble, który marzył o rozumie, Blaszanego drwala pragnącego mieć serce oraz Strachliwego Lwa, który marzył o odwadze.  Podczas podróży bohaterowie napotykają wiele niebezpieczeństw, z których wychodzą zwycięsko. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały przedstawienie i dowiedziały się, że jeśli się czegoś bardzo pragnie to można to osiągnąć.