Strona głównaGaleria → Wycieczka do Papugarni 06.03.2018

Wycieczka do Papugarni 06.03.2018

06.03.2018 r.  dzieci z grupy Gwiazdeczek z okazji Dnia Kobiet wybrały się do ,,Papugarni”. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień ptaki, poznały wygląd papug i ich tryb życia. Uwieńczeniem wycieczki była możliwość pomalowania swojej własnej papużki. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością tworząc niepowtarzalne pamiątki, które będą przypominały im o tym pięknym miejscu.

Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawił, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. ,,Papugarnia” jest uroczym miejscem do spędzania wolnego czasu i skarbnicą wiedzy przyrodniczej o tych pięknych ptakach.

W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki.