Strona głównaGaleria → Świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny - 21.03.2023 r.

Świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny - 21.03.2023 r.

21 marca w naszym Przedszkolu hucznie przywitaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji dzieci z grup: Ufoludki, Mali Odkrywcy, Słoneczka, Gwiazdeczki, Jeżyki i Sowy przygotowały dla gości krótkie występy artystyczne. Przedszkolaki w przepięknych strojach prezentowały swoje talenty w tańcząc, recytując wiersze i śpiewając piosenki.

W trakcie obchodów zostały ogłoszone wyniki konkursu pt.: ,,Żegnamy zimę ekologiczną Marzanną” organizowanego przez nasze Przedszkole. Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę wkład i trud dziecka, pomysłowość, oryginalność. Przyznano następujące miejsca:

I miejsce - Zofia J. (Gwiazdeczki), Tomasz G. (Pszczółki),

II miejsce - Marcelina P. (Mali Odkrywcy), Natalia S. (Biedronki),

III miejsce - Gabriela W. (Sowy), Aleksandra P. (Motylki),

Wyróżnienia - Wiktor K. (Jeżyki), Zuzanna A. (Żabki).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy z rąk organizatorek.

Zwieńczeniem wydarzenia był spacer z Marzanną, podczas którego przy dźwiękach muzyki pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.