Strona głównaGaleria → Dzień Pluszowego Misia w Żabkach, Misiach, Pszczółkach, Biedronkach, Motylkach – 25.11.2022 r.

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku,  dzieci z grupy „Żabki”, „Misie”, „Pszczółki”, „Biedronki” oraz „Motylki” obchodziły bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia Dzień ten w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola
ze swoim przyjacielem - Misiem.
Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie". Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne oraz degustacje miodku oraz fotobudkę misiową.