Strona głównaGaleria → Nagrodzenie zwycięzców II Edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego "Bezpieczne wakacje" 12.06.2018

W dniu 12 czerwca 2018 w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie II edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje Bezpieczne Wakacje” adresowanego do dzieci z przedszkoli. Na konkurs wpłynęło ponad 60 prac wykonanych różnymi technikami. Podczas rozstrzygnięcia mali zwycięzcy, uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem  Straży Miejskiej oraz WORD-u którzy przypomnieli jak bezpiecznie odpoczywać na wakacjach, oraz zaprezentowali film, który podkreślał jak ważne jest używanie odblasków. Całą imprezę uświetnił występ dzieci z grupy VII, które przedstawiły zagrożenia czekające na dzieci w trakcie letniego wypoczynku oraz zaprezentowały piękny taniec z doniczkami. Zwieńczeniem imprezy było wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez sponsorów.