Strona głównaGaleria → Bal Karnawałowy w grupie „Żabki”, „Misie”, „Biedronki”, „Pszczółki”, „Motylki” – 08.02.2023 r.

8.02.20223 roku w gr. Żabek, Misiów, Pszczółek, Biedronek i  Motylków, odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. Niezwykłe wydarzenie dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Tego dnia wszyscy mogli zaprezentować się w pięknym stroju. Na balu można było spotkać księżniczki, super bohaterów, policjantów, strażaków,  piratów i wiele innych wyjątkowych postaci. W trakcie wydarzenia dzieci tańczyły do ulubionych piosenek i brały udział w atrakcyjnych konkursach. Tego dnia uśmiech nie schodził przedszkolakom z ust!