Strona głównaGaleria → Udział w akcji "Widoczny i bezpieczny przedszkolak" 26.09.2019 r.

Udział w akcji "Widoczny i bezpieczny przedszkolak" 26.09.2019 r.

26 września nasze przedszkole miało przyjemność zainicjować II edycję akcji „Widoczny i bezpieczny przedszkolak”. Jej pomysłodawcą (w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”) jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu. Tego szczególnego dnia odwiedzili nas: Rafał Rajkowski - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Marcin Ciężkowski - Dyrektor WORD-u, Leszek  Ruszczyk - poseł RP  i in.
W ramach akcji dzieci miały okazję otrzymać dużą dawkę wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Dodatkowo każdy przedszkolak dostał odblaskowe breloczki - małpki. Chcąc podziękować za spotkanie dzieci zaprezentowały obecnym specjalnie przygotowany program artystyczny.