Strona głównaGaleria → Warsztaty wielkanocne - rodzice z dziećmi 30.03.2018

Warsztaty wielkanocne - rodzice z dziećmi 30.03.2018

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to Święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Właśnie z tej okazji 30.03.2018 r.  zaprosiliśmy Rodziców dzieci z grupy VI – Gwiazdeczek  na zajęcia otwarte, na których poznawaliśmy tradycję i metodę tworzenia pisanek- decoupage.

Dzięki twórczym pomysłom Rodziców i dzieci oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań każde jajko było inne i wyjątkowe. Zajęcia przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na Święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój. Również pogoda za oknem sprawiła iż w powietrzu dał się wyczuć zapach nadchodzących Świąt.

Dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie i zaangażowanie w pracę przedszkola, a tym samym w wychowanie Waszych pociech.