Strona głównaGaleria → Spotkanie z Panią Bibliotekarką z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania – 27.09.2022 r.

Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, 27 września 2022, gościliśmy w naszym przedszkolu Panią bibliotekarkę
z Filii nr IX Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Motywem przewodnim była seria o ,,Kici Koci”. W tracie spotkania dzieci wysłuchały wybranych opowiadań o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. Głównym celem wizyty było rozbudzenie wyobraźni i zainteresowania literaturą dziecięcą, a także kształtowanie w dzieciach poczucia szacunku do książek. Dodatkowo dzieci miały okazję  zapoznać się z ciekawostkami na temat pracy w bibliotece oraz zasadami zachowania się w niej.
W ramach podziękowania za poświęcony czas przedszkolaki wręczyły Pani wcześniej przygotowany upominek.