Strona głównaGaleria → "Według przepisu babci" realizacja projektu "Piękna Nasza Polska Cała" 16.11.2018

W ramach ogólnopolskiego projektu „Piękna Nasza Polska Cała”  we wtorek 16.11.2018 r.  dzieci z grup I- Żabki, II- Misia, III- Biedronki realizowały zadanie: „według przepisu babci i dziadka”. Wszystkie dzieci przyniosły owoce, które najbardziej lubią: gruszki, jabłka, pomarańcze, mandarynki, niektóre dzieci przyniosły też marchew i buraczka. Następnie po przygotowaniu przez nauczycieli wkładały owoce i warzywa do sokowirówki z której leciał pyszny owocowo- warzywny sok, na koniec dzieci ze smakiem skonsumowały pyszny świeży sok.