Strona głównaGaleria → Projekt edukacyjny bezpieczny dom – Jeżyki, Ufoludki, Mali Odkrywcy 4.11.2019 r. i 26.11.2019 r.

W ostatnim czasie dzieci z grup „Jeżyki”, „Mali Odkrywcy” i „Ufoludki” odwiedziły Komendę Straży Pożarnej w Radomiu (4 listopada i 26 listopada). Podczas wizyty zwiedziły cała jednostkę, obejrzały pojazdy ratunkowe, poznały charakter i znaczenie pracy strażaków oraz wzięły udział w projekcie edukacyjnym „Bezpieczny Dom”. Przedszkolaki dowiedziały się z jakimi zagrożeniami możemy spotkać się w mieszkaniu i jak się przed nimi chronić. Wizyta okazała się dla wszystkich bardzo interesująca.