Strona głównaGaleria → I miejsce Liliany G. z grupy „Sowy” w konkursie recytatorskim „Fun with English” - 24.11.2020 r.

24.11.2020 r. odbył się finał II Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego FUN WITH ENGLISH organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 1 w Radomiu pod Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Celem było rozbudzanie zainteresowań kulturą anglojęzyczną, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz aktorskich. Tegoroczny konkurs ze względu
na sytuację epidemiologiczną miał formę multimedialną. Nasze Przedszkole reprezentowała Liliana G. z grupy XI. Dziewczynka recytując wiersz „We are going on a bear hunt” zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!