Strona głównaGaleria → Bal Karnawałowy w gr. Ufoludkach, Małych Odkrywcach, Słoneczkach, Gwiazdeczkach, Jeżykach, Sowach 17.02.20

W czwartek - 17 lutego 2022 r. we wszystkich starszych grupach odbyły sie długo wyczekiwane bale karnawałowe. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło naszym wychowankom wielu pozytywnych chwil, momentów i radości.

Tego dnia w przedszkolu pojawiło się mnóstwo kolorowych postaci. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy wyrózniali sie jako super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter z gadającą tiarą przydziału, ponadto odwiedzili nas policjanci, karatecy, kowboje... Spotkaliśmy nawet Pipi Pończoszanke, leśną wróżkę i kilka uroczych syrenek.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. Sale w czasie tańców były bardzo kolorowe, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Ogromne podziękowania dla dzieci i rodziców za zaangażowanie w przygotowanie przepięknych strojów balowych.

Kolejny Bal Karnawałowy juz za rok!