Strona głównaGaleria → DZIEŃ BABCI I DZIADKA ( gr. Żabki, Misie, Pszczółki, Biedronki, Motylki)- styczeń i luty 2022 r

Babciu droga, dziadku miły! Dziś Wam życzymy dużo siły, życzymy zdrowia cztery tony, bo czas teraz jest szalony!

W styczniu i lutym w naszych grupach odbyły się przedstawienia
w wykonaniu najmłodszych przedszkolaków z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Niestety w tym roku nie mogliśmy gościć dziadków w naszym przedszkolu pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Wnuczęta uczciły to święto nagrywając film, na którym  złożyli dziadkom życzenia, recytowali wierszyki, śpiewały piosenki. Nasze przedszkolaki przygotowały także  laurki oraz upominki dla swoich ukochanych babć i dziadków.

KOCHANI DZIADKOWIE – JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!