Strona głównaGaleria → Warsztaty piernikowe i wizyta Świętego Mikołaja w Biedronkach - 3 i 6.12.2019 r.

3 grudnia 2019r. w oddziale IV odbyły się warsztaty piernikowe – były one pierwszą częścią prezentu jaką dzieci otrzymały w tym roku od Świętego Mikołaja. W trakcie trwania zajęć przedszkolaki miały okazję zamienić się w prawdziwych cukierników. Dzieci wałkowały ciasto, wykrawały je za pomocą specjalnych foremek, a po upieczeniu w piekarniku, ozdabiały pierniczki kolorowym lukrem i posypkami. Tego dnia każdy przedszkolak zabrał przygotowane przez siebie smakołyki do domu. Drugą część prezentu dzieci otrzymały już bezpośrednio z rąk Świętego Mikołaja – niezwykły gość odwiedził oddział IV 6 grudnia 2019 r. Chcąc podziękować za dary „Biedronki” zaprezentowały przybyszowi z Laponii swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.