Strona głównaGaleria → Wycieczka do Urzędu Miejskiego w Radomiu – 14.10.2022

Wycieczka do Urzędu Miejskiego w Radomiu – 14.10.2022

14.10.2022r. „Ufoludki”, „Jeżyki” oraz „Sowy” udały się do Urzędu Miejskiego w Radomiu. Głównym założeniem wycieczki było przybliżenie najmłodszym działalności instytucji. Dzieci zostały przyjęte przez pracowników urzędu ciepło i życzliwie. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z Panią Wiceprezydent Miasta Radomia. Pani Katarzyna Kalinowska pokazała dzieciom swój gabinet oraz opowiedziała o pracy. Następnie przedszkolaki zwiedzały inne pomieszczenia Urzędu Miejskiego, w których zapadają istotne decyzje dotyczące naszego miasta. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny i wręczyły pani wiceprezydent Katarzynie Kalinowskiej wykonany przez siebie upominek. Wycieczka sprawiła przedszkolakom wiele radości oraz okazała się wspaniałą formą edukacji. Dzieciom bardzo podobało się w Urzędzie Miasta. Na pamiątkę wizyty każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek. Dziękujemy wszystkim pracownikom Urzędu Miasta za tak miłe przyjęcie.