Strona głównaGaleria → Zakończenie Roku Przedszkolnego 2018/2019 u Małych Odkrywców

Zakończenie Roku Przedszkolnego 2018/2019 u Małych Odkrywców

18 czerwca zapisał się jako wyjątkowy dzień w kolendarzu przedszkolnym, otóż tego dnia przedszkolaki z oddziału Mali Odkrywcy przygotowali piękne przedstawienie z okazji Dnia Rodziny. Dzień rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Przedstawienie muzyczne wypadło wspaniale. Dla niektórych było to ostnie wspólne wystąpienie, dlatego tym bardziej dziękujemy naszym małym zuchom za cudnownie spędzony czas. Dzieci w nagrodę otrzymały dyplomy i medale wzorowego przedszkolaka.