Strona głównaGaleria → Dzień Pluszowego Misia w grupie Żabki, Misie, Pszczółki, Biedronki, Motylki, Ufoludki, Mali Odkrywcy, Słoneczka i Jeżyki – 25.11.2020 r.

25 listopada w grupie Żabki, Misie, Pszczółki, Biedronki, ,Motylki, Ufoludki, Mali Odkrywcy, Słoneczka i Jeżyki świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji przedszkolaki wzięły udział
w specjalnie przygotowanych dla nich atrakcjach. Wydarzenie miało na celu przybliżenie dzieciom genezy powstania Pluszowego Misia, rozwijanie zainteresowania dziecięcą literaturą
oraz doskonalenie sprawności manualnych. Tego wyjątkowego dnia przedszkolaki spotkały ulubioną postać, tańczyły i śpiewały do niedźwiadkowych piosenek oraz wykonywały piękne prace plastyczne i techniczne.