Strona głównaGaleria → Dzień Chłopaka w gr. Żabek, Misiów, Pszczółek, Biedronek i Motylków - 30.09.2021

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców. Z tej okazji 30 września w grupach przedszkolnych I, II, III, V odbyły się warsztaty Scrabookingu przy współpracy z firmą animacyjną Trampolinek. Podczas zajęć dzieci  mogły  rozwijać sprawność manualną i percepcyjną, a także inwencję twórczą oraz pomysłowość czego efektem były niesamowite wytwory artystyczne w postaci kolorowych skarbonek.

W grupie IV z okazji dnia chłopaka dzieci  odwiedziły milutkie, puszyste i przyjacielskie Alpaki z Rancza Emocji. Przedszkolaki mogły samodzielnie je pogłaskać, nakarmić, wyczesać,
a nawet oprowadzić po terenie przedszkola.

Podczas tego dnia nasze przedszkolaki miały ogrom miłych
i niezapomnianych wrażeń.