Strona głównaGaleria → Uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Mój Pluszowy Miś" 23.11.2018 r.

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Mój Pluszowy Miś" 23.11.2018 r.

W piątek 23 listopada 2018 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie III edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Mój Pluszowy Miś”. W ten sposób dzieci uczciły Światowy Dzień Pluszowego Misia.  Zaproszeni goście obejrzeli krótki program artystyczny w wykonaniu dzieci z grup „Małych odkrywców” oraz „Słoneczek”, którzy zaprezentowali wiersz  pt. „Miś”,  historię Pluszowego Misia, piosenkę pt. „Światowy Dzień Pluszowego Misia” oraz przedstawienie o misiach. Na koniec organizatorki konkursu wręczyły nagrody i dyplomy laureatom konkursu. Następnie wszyscy nagrodzeni wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim dzieciom za udział w konkursie, gratulujemy nagrodzonym życząc im dalszych sukcesów oraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach naszego konkursu.