Strona głównaGaleria → Dzieci z gr. Słoneczek zajęły III miejsce w Przedszkolnych Igrzyskach Matematycznych

Dnia 24.04.2017r. troje dzieci z grupy Słoneczek (Olivier Lasek, Kamil Szymczak i Aleksandra Ziemińska) wzięły udział w Przedszkolnych Igrzyskach Matematycznych organizowanych przez RODoN. Celem igrzysk było: rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych dzieci; popularyzacja matematyki w środowisku przedszkolnym; pobudzanie twórczego myślenia, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu. Przedszkolaki dzielnie reprezentowały PP nr 13 i pomimo dużej konkurencji, spośród 14 grup przedszkolnych stanęły na podium i zajęły honorowe III miejsce!