Strona głównaGaleria → I miejsce w X Powiatowym Konkursie z Wychowania Komunikacyjnego

I miejsce w X Powiatowym Konkursie z Wychowania Komunikacyjnego

Dnia 22.03.2018 r. W Przedszkolu Samorządowym w Zakrzewie odbył się X Powiatowy Konkurs z Wychowania Komunikacyjnego „Przedszkolak zna przepisy ruchu drogowego i czuje się bezpieczny na drodze”. W konkursie Przedszkole Publiczne nr 13 reprezentowały dzieci z VII grupy „Słoneczka”: Leon Szolc, Kamil Szymczak, Aleksandra Ziemińska. Dzieci musiały poradzić sobie z wieloma zadaniami, wykazać się znajomością znaków drogowych, numerów alarmowych, bezpiecznego poruszania się po drodze oraz wykazać się wiedzą, jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Dzieci poradziły sobie znakomicie ze wszystkimi zadaniami i zajęły zaszczytne I miejsce. Gratulujemy!