Strona głównaAKTUALNOŚCI → WYGRANA NASZEGO PRZEDSZKOLA W VII POWIATOWYM KONKURSIE Z WYCHOWANIA KOMUNIKACYJNEGO

W środę 25.03.2015 dzieci z naszego przedszkola wzięły udział
w VII Powiatowym Konkursie z Wychowania Komunikacyjnego "Przedszkolak zna przepisy ruchu drogowego i czuje się bezpieczny na drodze" organizowanym przez Przedszkole Samorzadowe
w Zakrzewie i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu.  Reprezentantami naszego Przedszkola były dzieci z gr. V Anna Tarka, Amelia Wnuk oraz z gr. IV Krzysztof Turek. Dzieci rozwiązywały róznorodne zadania związane z ruchem drogowym, bezpieczeństwem na drogach i pojazdami uprzywilejowanymi.
W Konkursie dzieci zdobyły maksymalną liczbę punktów za co zajęły I miejsce i otrzymały nagrody.