Strona głównaAKTUALNOŚCI → Spacer po radomskim Rynku i oglądanie wystawy "Magiczny Świat domków dla lalek"

Spacer po radomskim Rynku i oglądanie wystawy "Magiczny Świat domków dla lalek"

W czwartek 22.10.2015r. dzieci z grupy Motylków spacerowały
po radomskim Rynku, następnie obejrzały wystawę "Magiczny Świat domków dla lalek". Dzieci poznały budynki znajdujące się
w Rynku: Dom Gąski i Dom Esterki, Ratusz, Muzeum im. Jacka Malczewskiego. Uwagę dzieci zwrócił Pomnik Czynu Legionów, który znajduje się pośrodku Placu. Kolejnym punktem wycieczki było obejrzenie wystawy "Magiczny Świat domków dla lalek", gdzie dzieci mogły zobaczyć jak kiedyś wyglądał dziecięcy świat dawnych zabawek. Miniaturowe i precyzyjnie wykonane budowle, przedmioty wzbudzały zachwyt. Wystawie towarzyszyły warsztaty, podczas których dzieci mogły wykonać swój własny domek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.