Strona głównaAKTUALNOŚCI → Rozstrzygniecie konkursu powiatowego „Moje bezpieczne wakacje”- 20.06.2023 r.

Rozstrzygniecie konkursu powiatowego „Moje bezpieczne wakacje”- 20.06.2023 r.

20 czerwca w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu powiatowego „Moje bezpieczne wakacje”. Z tej okazji gościliśmy Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu Pana Marcina Ciężkowskiego, Pana Grzegorza Sambora Zastępcę Komendanta Straży Miejskiej w Radomiu oraz Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Bielisze Panią Justynę Golus. Odbyła się prelekcja na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym prowadzona przez Pana Tomasza Sotarskiego pracownika WORD-U a bezpieczeństwo w czasie wakacji to temat przewodni naszego konkursu, którego celem było propagowanie zasad bezpieczeństwa nie tylko w domu i poza nim ale zwłaszcza  uświadomienie zagrożeń z jakimi mogą się spotkać dzieci podczas letnich zabaw. Laureaci Konkursu:

3-4 latki

I miejsce Hania F. z Przedszkola Samorządowego w Wolanowie