Strona głównaAKTUALNOŚCI → Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy wiosenny kącik przyrody"

Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy wiosenny kącik przyrody"

Rozstrzygniecie konkursu na Najpiękniejszy wiosenny kącik przyrody 14. 04. 2022 r.

W naszym przedszkolu zawitała wiosna. Od kilku dni wszystkie przedszkolaki zajęte były sianiem ,sadzeniem i upiększaniem swoich kącików przyrody, aby wyglądały kolorowo  i pięknie. Celem konkursu ogłoszonego w naszym przedszkolu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych u dzieci, uwrażliwienie na piękno budzącej się do życia, wiosennej przyrody, zachęcenie do obserwacji oraz gromadzenia wiosennych skarbów w Kąciku Przyrody.

Kąciki były pomysłowe, pięknie wykonane, stworzone z wielu kolorów wiosennej szaty. Komisja miała trudny orzech do zgryzienia. Wszystkie grupy wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością. Oto zwycięzcy:

I MIEJSCE gr. I Żabki

II MIEJSCE gr. X Jeżyki

III MIEJSCE gr. III Pszczółki

Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy, a rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie w tworzeniu pięknych kącików.   Zachęcamy także  do dbania o kąciki przyrody przez cały rok.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22. 04. 2022 roku