Strona głównaAKTUALNOŚCI → Rozstrzygnięcie konkursu "Mój pluszowy miś"

Rozstrzygnięcie konkursu "Mój pluszowy miś"

Puchaty, miękki i ze sterczącymi uszkami. 25 listopada swoje urodziny obchodzi najlepsza przytulanka i przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Mimo coraz bardziej atrakcyjnych i nowoczesnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo… " czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś". Z tej okazji nasze przedszkole zorganizowało powiatowy konkurs plastyczny pt. Mój pluszowy miś. Dzieci pokazały jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnymi technikami plastycznymi: rysunek, wyklejanka, wydzieranka, malowanka, prace przestrzenne itp. Po obejrzeniu wszystkich prac zgodnie z założeniami konkursu, biorąc pod uwagę dobór technik plastycznych i poziom artystyczny poszczególnych grup wiekowych komisja przyznała nagrody:

Dzieci 3-4 letnie:

I miejsce: IGA WOLNOWSKA – Przedszkole Publiczne nr 19 w Radomiu

II miejsce: NADIA ZAWADZKA- Przedszkole Publiczne nr 6 w Radomiu

III miejsce: KRYSTIAN BIERNAT- Przedszkole Publiczne nr 12 w Radomiu

Dzieci 5- 6 letnie:

I miejsce: OLIWIER ORZECHOWSKI- Przedszkole Samorządowe w Bielisze

II miejsce: NIKODEM KOWALSKI- Przedszkole Publiczne nr 10 w Radomiu

III miejsce: GABRIELA LIPIEC- Przedszkole Samorządowe w Zakrzewie

Organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom kreatywności i pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszają do udziału w naszym konkursie za rok.

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy do naszego przedszkola (ul. Garbarska 59/67)
od 29. XI. 2021r.